Lietuvos MUAYTHAI čempionatas 2015

2015_LT_Muaythai_cempionatas_Panorama

 

Lietuvos MUAYTHAI čempionatas 2015. Sparčiai populiarėjant Muay Thai sportui, vienas laukiamiausių renginių šiuo metu yra balandžio 25-26 dienomis Vilniuje prekybos centre ” Panorama” vyksiantis atviras Lietuvos Muay Thai čempionatas, kurį organizuoja kovos menų klubas Fight Academy kartu su Lietuvos Muay Thai sąjunga.
Šis čempionatas pasižymės ir įsimins netik įspūdingomis kovomis, bet ir tuo jog vyks tokioje viešoje erdvėje, tad mūsų laukia tikrai įspūdingas ir nepamirštamas kovų savaitgalis. Išvysime tikras kraują stingdačias Muay Thai kovas, nes čia jėgas išbandys stipriausi ir perspektyviausi Lietuvos bei užsienio sportininkai iš Baltarusijos, Latvijos bei Estijos.
Lietuviai šiam turnyrui ruošiasi itin atsakingai,nes šis čempionatas tai kartu ir atranka į Lietuvos rinktinę kuri atstovaus Europos ir pasaulio čempionatuose, tačiau ar jiems pavyks įrodyt savo pranašumą ir apgint namų sienas pamatysime jau visai netrukus ! Daug dėmesio bus skiriama iš žiniasklaidos, o taip pat vienas iš turnyro organizatorių Valentinas Bogdanovič minėjo, jog čempionatas bus transliuojamas per televiziją, taip pat užsiminė apie keletą muzikinių siurprizų. Įėjimas nemokamas, tad laukiami visi kovinio sporto aistruoliai!